Golfová Akademie Botanika

        Naše akademie je zde proto, aby vytvořila podmínky a základnu mladým sportovcům. Nabízíme komplexnost a profesionalitu na jednom místě v krásném prostředí Golf Areálu Botanika, která byla několikrát oceněna jako areál roku.

Základní  informace  k nabídce golfové akademie najdete v naší  sekci níže. Sportovní tréninky se skládají z několika sportovních bloků zaměřených na golf a všeobecnou přípravu - fitness. V těchto trénincích se u dětí zaměříme na rozvoj pohybových a technických dovedností. Vaše nejmenší děti, seznámíme s těmito aktivitami formou her a zábavy.              U starších dětí probudíme sportovního ducha pomocí soutěží  a nejmodernějších tréninkových metod. Prostě a jednoduše se Vaše děti pokusíme naučit všemu, co k danému sportu patří.

Tréninky budou zaměřeny na komplexní sportovní vývoj dítěte,kde uplatníme moderní metodiku tréninku pod patronací zkušených odborníků.Trénink bude probíhat dvakrát v týdnu po dvou hodinách pondělí až pátek od 16h - 18h. Maximálně deseti dětí ve skupinách. Podrobnosti o rozdělení do skupin a ceně za tréninky najdete v sekci dětské tréninky.

Přihlásit se můžete v průběhu celého roku. Začátek tréninků - každou sezónu od března.                                                                          

Věříme, že spolupráce bude probíhat úspěšně a vývoj Vašeho dítěte ke sportu půjde tím správným směrem. Nakonec přeci nejde úplně o to, jestli se bude Vaše dítě daným sportem živit, ale o to, co si sebou odnese do života a jak na něj bude připraveno.

Těšíme se na Vaší spolupráci

sportovní team Akademie Botanika

Dětská akademie Botanika

Termín akademie 6. 5. - 24. 6. / 2. 9. - 25. 11. 2020

Nabízíme Vám program dětských golfových tréninků. Postupně naučí děti základům hry, pravidel, etikety a celkově jim rozšíří povědomí o golfu jako sportu.
Náplň tréninků je komplexní, k technice hry jsou přiřazena i další praktická a teoretická témata mající přímou vazbu na herní projev a kontinuální rozvoj výkonnosti a osobnosti dítěte. Samozřejmostí je možnost získání certifikátu způsobilosti, individualizaci vybavení a další.

CENA AKADEMIE: 9.900 Kč (obsahuje 21 tréninků ve skupině max 4 dětí. Jeden trénink 50 min).

Trenéři akademie jsou: Michal Černohubý, Barbora Chlostová, Aleš Procházka a Martina Starýchfojtů.

V případě zájmu pište na: martin.besta@vysehrad2000.cz ,nebo volejte na: 777 880 004

Pro účastníky dětského golfového programu jsou připraveny výhodné vstupní podmínky do Golf Klubu Botanika (od roku 2012 vstupní poplatky zdarma!) tak, aby se mohli, samozřejmě i s rodiči, zapojit do klubového života a jeho budování. A také, aby se mohli věnovat i nezbytnému pravidelnému individuálnímu tréninku ve svém volném čase.

Účastníci akademie mohou využívat i další služby, například rehabilitace, zvýhodněné ceny na další golfové akce, letní golfové kempy, vybrané turnaje aj.

Naše akademie je zaměřená na rozvoj dětského golfu všech věkových kategorií. Nabízíme Vám program dětských golfových tréninků, jak pro začínající golfisty, tak i hrající. Na výuku golfu se zaměřujeme více komplexněji, ne jen jako na golf samotný. Cílem je rozvíjet spektrum pohybových schopností a dovedností od raného věku. Aby děti dosáhli lepší pohyblivosti, koordinace pohybů a získali cit pro hru a míček. Náplň tréninků je komplexní k základní technice hry jsou přiřazena i další praktická i teoretická témata mající přímou vazbu na herní projev a kontinuální rozvoj výkonnosti a osobnosti dítěte. Pro děti budou během roku připraveny dva dětské turnaje v různých kategoriích, aby si vyzkoušeli samostatný pohyb po hřišti a získávání  cenných  zkušeností. Bude uspořádán jeden jarní a jeden podzimní turnaj, termíny budou zveřejněny v nejbližší době na webu našeho klubu. 

Tréninky probíhají pod vedením profesionálních trenérů a asistentů od března do listopadu. Při nepřízni počasí, se s dětmi probírá golfová teorie ve vnitřních prostorách areálu, popřípadě je dobré dítě z tréninku omluvit. Trénovat lze jednou týdně nebo dvakrát týdně, tréninková hodina trvá 50 minut.

Tréninkové dny jsou pondělí, úterý, středa, čtvrtek a pátek  
Hodiny jsou určeny podle zájemců po dohodě s vedoucím kurzu.
Při naplnění kapacity je možné založit i jiný tréninkový den.

Hráče v akademii si rozdělujeme dle výkonosti a věku.

CENA AKADEMIE PRO CELOU SEZONU: 9.900 Kč (Sourozenci mají 15% slevu).Tréninky probíhají v následujících termínech:

Pondělky 15 - 18 hod.

Úterky 15 - 18 hod,

Středy 15 - 18 hod.

Čtvrtky 15 - 18 hod.

Pátky 15 - 18 hod.V případě zájmu nových členů je možné ve výše uvedených termínech přijít a vyzkoušet si první golfové údery.

První vyzkoušení je u nás zdarma. Těšíme se na setkání s Vámi.

V případě zájmu pište na: martin.besta@vysehrad2000.cz ,nebo volejte na: 777 880 004

Dětské kempy 2020

Termíny:

1) 06 - 10. 7. 2020

2) 20 - 24. 7. 2020

3) 03 - 07. 8. 2020

4) 17 - 21. 8. 2020

Naše akademie nabízí vše, co mladý hráč potřebuje pro svůj růst. Nebojte se mezi nás přijít, zeptat se a my Vám rádi své golfové zkušenosti předáme.

Naším cílem je vychovávat kvalitní golfové hráče, kteří si rádi zahrají golf ať na úrovni závodní, nebo rekreační.

Cena 7.900 Kč/osoba

Čas: 9:00 – 17:00 hod.

Strava a nápoje po celý den

Denní program:

3 hodiny: Golfová výuka, krátká a dlouhá hra, patování, golfové soutěže, hra na hřišti, výuka pravidel

1 hodina: Další aktivity: Bazén, footgolf, minigolf, soutěže

 1,30 hodina na oběd a odpočinek

 Sportovně zaměřený camp je určený dětem od pěti do patnácti let. Děti jsou rozděleny do skupin dle věku nebo sportovních dovedností. Dle sportovní úrovně se učí základům či prohlubují své sportovní dovednosti v golfu a dalších pohybových aktivitách.

Ve skupině 5 – 10 dětí

V případě zájmu pište na: martin.besta@vysehrad2000.cz ,nebo volejte na: 777 880 004

BESTALENT KEMP - BOTANIKA (s přespáním)

Termín 12. - 17. 7. 2020

CENA ZA KEMP: 16.400 Kč

Tento kemp je určen pro pokročilé golfisty, kteří chtějí hrát golf, jsou motivováni k tréninku a chtějí se zlepšovat. Součástí kempu je turnaj RTM v Pyšelých, hra na Karlštejně a v Beřovicích.

Program je složen z celodeního tréninku, hry na hřišti a odpoledních sportovních dnů pod vedením odborných trenérů.

Ve skupině bude max. 5 dětí na trenéra.

Na kempu děti budou měřeny na analyzátorech:

Sam Put Lab na patování  a Foresight PRO 2 pro analýzu švihu.

Více informací a představení Bestalentu najdete na www.bestalent.cz

V případě zájmu pište na: martin.besta@vysehrad2000.cz ,nebo volejte na: 777 880 004

Těšíme se na Vás.

Trenér