Golfová Akademie Botanika

        Naše akademie je zde proto, aby vytvořila podmínky a základnu mladým sportovcům. Nabízíme komplexnost a profesionalitu na jednom místě v krásném prostředí Golf Areálu Botanika , která byla několikrát oceněna jako areál roku.

Základní  informace  k nabídce golfové akademieV naší golfové akademii bychom se rádi věnovali dětem. Sportovní tréninky se skládají z několika sportovních bloků zaměřených na golf a všeobecnou přípravu - fitness. V těchto trénincích se  u dětí zaměříme na rozvoj pohybových a technických dovedností. Vaše nejmenší děti, seznámíme s těmito aktivitami formou her a zábavy.U starších  dětí probudíme sportovního ducha pomocí soutěží  a nejmodernějších tréninkových metod.Prostě a jednoduše se Vaše děti pokusíme naučit všemu, co k danému sportu patří.

Tréninky budou zaměřeny na komplexní sportovní vývoj dítěte,kde uplatníme moderní metodiku tréninku pod patronací zkušených odborníků.Trénink bude probíhat dvakrát v týdnu po dvou hodinách pondělí až pátek od 16h - 18h. Maximálně deseti dětí ve skupinách. Podrobnosti o rozdělení do skupin a ceně za tréninky najdete v sekci dětské tréninky.

Přihlásit se můžete v průběhu celého roku. Začátek tréninků - každou sezónu od května.                                                                          

Věříme, že spolupráce bude probíhat úspěšně a vývoj Vašeho dítěte ke sportu půjde tím správným směrem. Nakonec přeci nejde úplně o to, jestli se bude Vaše dítě daným sportem živit, ale o to, co si sebou odnese do života a jak na něj bude připraveno.

Těšíme se na Vaší spolupráci

sportovní team Akademie Botanika

Dětské tréninky

Nabízíme Vám program dětských golfových tréninků. Postupně naučí děti základům hry, pravidel, etikety a celkově jim rozšíří povědomí o golfu jako sportu.
Náplň tréninků je komplexní, k technice hry jsou přiřazena i další praktická a teoretická témata mající přímou vazbu na herní projev a kontinuální rozvoj výkonnosti a osobnosti dítěte. Samozřejmostí je možnost získání certifikátu způsobilosti, individualizaci vybavení a další.

Pro účastníky dětského golfového programu jsou připraveny výhodné vstupní podmínky do Golf Klubu Botanika (od roku 2012 vstupní poplatky zdarma!) tak, aby se mohli, samozřejmě i s rodiči, zapojit do klubového života a jeho budování. A také, aby se mohli věnovat i nezbytnému pravidelnému individuálnímu tréninku ve svém volném čase.

Účastníci dětské golfové školičky mohou využívat i další služby, například rehabilitace, zvýhodněné ceny na další golfové akce, letní golfové kempy, vybrané turnaje aj.

Naše akademie je zaměřená na rozvoj dětského golfu všech věkových kategorií.Nabízíme Vám program dětských golfových tréninků jak pro začínající golfisty, tak i hrající. Na výuku golfu se zaměřujeme více komplexněji, ne jen jako na golf samotný. Cílem je rozvíjet spektrum pohybových schopností a dovedností od raného věku. Aby děti dosáhli lepší pohyblivosti, koordinace pohybů a získali cit pro hru a míček. Náplň tréninků je komplexní k základní technice hry jsou přiřazena i další praktická i teoretická témata mající přímou vazbu na herní projev a kontinuální rozvoj výkonnosti a osobnosti dítěte. Pro děti budou během roku připraveny dva dětské turnaje v různých kategoriích, aby si vyzkoušeli samostatný pohyb po hřišti a získávání  cenných  zkušeností. Bude uspořádán jeden jarní a jeden podzimní turnaj, termíny budou zveřejněny v nejbližší době na webu našeho klubu. 

Tréninky probíhají pod vedením profesionálních a asistentů od dubna do října. Při nepřízni počasí, se s dětmi probírá golfová teorie ve vnitřních prostorách areálu, popřípadě je dobré dítě z tréninku omluvit. Trénovat lze jednou týdně nebo dvakrát týdně, tréninková hodina trvá 50 minut.

Tréninkové dny jsou pondělí, úterý, středa, čtvrtek a pátek  
Hodiny jsou určeny podle zájemců po dohodě s vedoucím kurzu.
Při naplnění kapacity je možné založit i jiný tréninkový den.
Akademie je rozdělena do tří skupin:Děti 4-6

počet dětí ve skupině max. 4

zaměřeno na celkový rozvoj pohybového aparátu a celkové koordinace dítěte. Výuka golfu s dalšími doplňujícími prvky pro celkový rozvoj dítěte. Metodologie pro děti v tomhle věku je brána formou hry, protože děti v tomhle věku těžko udrží delší dobu koncentraci. Trénink na cvičných plochách a alespoň jednou měsíčně hra na hřišti.

Děti 7-10

počet dětí ve skupině max. 5

trénování golfového švihu, krátké hry, pravidel a etiky. Pokračuje se zde i v doplňujících cvičeních a hrách, které ke golfu patří. Trénink na cvičných plochách. Jednou a dvakrát měsíčně hra na hřišti.

Děti 11-15

počet dětí ve skupině max. 5

Trénování golfového švihu, krátké hry, pravidel a etiky. Probírání golfové strategie. Pokračuje se zde i v doplňujících cvičeních a hrách, které ke golfu patří a komplexně děti zdokonaluje. Aktivní hra na hřišti.

Výuka probíhá pod vedením profesionálních trenérů a cvičitelů

Tréninky jsou zahájeny při minimálním počtu pěti platících zájemců

Výuka trvá 60 minut dvakrát týdně v období od dubna do října

Tréninkové dny: úterý a čtvrtek

Cena za měsíc při dvou hodinách týdně 1400 Kč

Cena za měsíc při jedné lekci týdně 800 KčTréninky probíhají v následujících termínech:

Pondělky 16 - 18 hod.

Úterky 16 - 18 hod,

Středy 16 - 18 hod.

Čtvrtky 16 - 18 hod.

Pátky 16 - 18 hod.V případě zájmu nových členů je možné ve výše uvedených termínech přijít a vyzkoušet si první golfové údery.

První vyzkoušení je u nás zdarma. Těšíme se na setkání s Vámi.

V případě zájmu pište na: martin.besta@vysehrad2000.cz ,nebo volejte na: 777 880 004

Dětské kempy 2020

Termíny:

Budou upřesněny

Naše akademie nabízí vše, co mladý hráč potřebuje pro svůj růst. Nebojte se mezi nás přijít, zeptat se a my Vám rádi své golfové zkušenosti předáme.

Naším cílem je vychovávat kvalitní golfové hráče, kteří si rádi zahrají golf ať na úrovni závodní, nebo rekreační.

Cena 5 700 Kč/osoba

Čas: 9:00 – 16:00 hod.

Strava a nápoje po celý den

Denní program:

3 hodiny: Golfová výuka, krátká a dlouhá hra, patování, golfové soutěže, hra na hřišti, výuka pravidel

1 hodina: Další aktivity: Bazén, footgolf, minigolf, soutěže

 1,30 hodina na oběd a odpočinek

 Sportovně zaměřený camp je určený dětem od pěti do patnácti let. Děti jsou rozděleny do skupin dle věku nebo sportovních dovedností. Dle sportovní úrovně se učí základům či prohlubují své sportovní dovednosti v golfu a dalších pohybových aktivitách.

Ve skupině 5 – 10 dětí

V případě zájmu pište na: martin.besta@vysehrad2000.cz ,nebo volejte na: 777 880 004

Profesionální trenéři